Jaki najlepszy abonament komórkowy wybrać dla firmy?

Z siecią Viva! Mobile możesz poczynić znaczne oszczędności. Abonament u nas to elastyczność w rozwiązaniu umowy oraz możliwość zaoszczędzenia znacznych środków z gwarancją stałych rachunków!

Dla pracowników stacjonarnych:
Najtańszy abonament dla firm w naszej sieci możesz mieć już za 19.99 zł brutto! W tej cenie pracownik ma NO LIMIT wszystkie rozmowy telefoniczne oraz SMSy i MMSy w kraju, a to oznacza, że nie zapłacisz ani złotówki więcej ponad 19,99 zł miesięcznie. Dodatkowo w abonamencie jest 2GB internetu, co wystarczy do podstawowych działań w firmie, ponieważ telefon i tak będzie podłączony do sieci WIFI w siedzibie.

Dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu poza firmą:
Proponujemy abonament Delfin lub Lis gdzie poza nielimitowanymi SMSami, MMSami oraz rozmowami do wszystkich sieci i numerów stacjonarnych jest odpowiednio 10 i 20 GB transferu danych, co powinno wystarczyć dla przeciętnych użytkowników.

Dla Pracowników, który potrzebują w pracy dużo internetu oraz wyjeżdżają za granicę polecamy abonament Lew, gdzie otrzymają nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy w kraju, a dodatkowo 30GB internetu w kraju (za granicą 1/3 tej wartości) za jedyne 59,99 zł miesięcznie.

Przenieś swój numer
i już dziś zacznij
wspierać zwierzęta!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.