Jaki abonament komórkowy do modułu GSM i kamer – w bramie i nie tylko

Coraz popularniejsze są moduły GSM, które sterują automatycznymi bramami wjazdowymi, szlabanami, alarmami, kotłami centralnego ogrzewania czy jakąkolwiek automatyką przemysłową lub w prywatnych domach.

Taki moduł musi mieć w sobie kartę SIM. Wielokrotnie decydujemy się na ofertę na kartę licząc, że tak będzie najtaniej, ale często okazuje się, że zapomnieliśmy doładować karty i nasz moduł przestaje działać i np. nie możemy się dostać do domu przez bramę wjazdową, albo ustawić odpowiedniej temperatury w domu.

Najbezpieczniejszym wyjściem jest użycie najtańszego abonamentu, ponieważ wtedy zawsze mamy pewność, że nasz moduł będzie działał wtedy kiedy go potrzebujemy i oszczędzimy nasz budżet wydając jedynie 19,99 zł miesięcznie z taryfą Miś.

Do wszelkiego rodzaju kamer GSM / IP tam gdzie nie ma zasięgu sieci WIFI polecamy natomiast taryfę Dzik za 39,99 miesięcznie z 30GB transferu, który pozwoli nam sprawdzać co się dzieje w naszym domu lub firmie kiedy tylko potrzebujemy.

Przenieś swój numer
i już dziś zacznij
wspierać zwierzęta!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.