Dlaczego wybrać sieć komórkową – Viva! Mobile?

Viva! Mobile jest pierwszą i jedyną charytatywna siecią komórkową w Polsce, ale to nie wszystko! Oferujemy atrakcyjne abonamenty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

  • Do 30% wartości abonamentu trafia na akcje dla zwierząt! Są przeznaczane na skuteczne i ważne działania – edukację, interwencje, egzekwowanie prawa ochrony zwierząt.
  • Wszystkie abonamenty głosowe mają NIELIMITOWANE rozmowy w kraju niezależnie, czy dzwonisz do innych sieci, czy na numery stacjonarne, więc nie musisz martwić się dużym rachunkiem albo doładowywaniem jeśli korzystasz obecnie z oferty na kartę. Tak samo jest z SMSami i MMSami w kraju! Już od 19,99 zł miesięcznie!
  • Umowę możesz rozwiązać w każdej chwili z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, chociaż wierzymy, że zostaniesz z nami na zawsze dzięki atrakcyjnej ofercie i świetnej jakości usług!

Przenieś swój numer
i już dziś zacznij
wspierać zwierzęta!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.