Jaki abonament wybrać?

Jeśli potrzebujesz telefonu tylko do wykonywania połączeń telefonicznych, polecamy najtańszą taryfę Miś – już w cenie 19,99 są nielimitowane połączenia telefoniczne, SMSy oraz MMSy. Na wszelki wypadek jest również 2 GB internetu.

Jeśli dużo korzystasz z internetu, możesz wybierać spośród taryf Delfin, Lis oraz Lew, które mają odpowiednio 10, 20 i 30 GB. W każdym abonamencie znajdziesz również nielimitowane rozmowy oraz SMSy i MMSy w kraju.

Jeśli nie wiesz, ile internetu będziesz potrzebować to pamiętaj, że już po miesiącu możesz zmienić taryfę na niższą lub wyższą. W naszej sieci nie wiążesz się umową na 2 lata!

Dysponujemy również 2 taryfami internetu mobilnego – Dzik 30GB za 39,99 zł miesięcznie oraz Słoń gdzie za zaledwie 10 zł miesięcznie więcej czyli 49,99 zł mamy do dyspozycji 100GB w dzień + 200GB w nocy.

Przenieś swój numer
i już dziś zacznij
wspierać zwierzęta!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.